parental authority

parental authority

родителски права rodičovská pravomoc forældremyndighed elterliche Gewalt γονική μέριμνα patria potestad vanema õigused vanhempien määräysvalta autorité parentale autorité parentale roditeljsko pravo szülői jog potestà genitoriale tėvų teisės ir pareigos vecāku vara awtorità tal-ġenituri ouderlijke macht władza rodzicielska poder paternal autoritate părintească rodičovské práva a povinnosti starševske pravice родитељско право föräldrarätt

Synonyms

divestment of parental responsibility, forfeiture of parental rights

Broader terms

family law