matrimonial law

matrimonial law

брачно право manželské právo ægteskabsret Eherecht δίκαιο γαμικών σχέσεων Derecho matrimonial abieluõigus avioliitto-oikeus droit matrimonial droit matrimonial bračno pravo házassági jog diritto matrimoniale santuokos ir šeimos teisė laulības un ģimenes tiesības matrimonial law huwelijksrecht prawo małżeńskie direito matrimonial drept matrimonial manželské právo pravo zakonske zveze брачно право äktenskapslagstiftning

Synonyms

marriage contract, matrimonial property rights

Broader terms

family law