custody

custody

задържане právo dozoru plejeret Sorgerecht δικαίωμα επιμέλειας derecho de custodia hooldamisõigus lapsenhuolto-oikeus droit de garde droit de garde pravo čuvanja i odgoja szülői felügyeleti jog diritto di affidamento globos teisė aizbildnība custody hoederecht prawo opiekuńcze direito de custódia custodie právo dozoru skrbništvo право на старање vårdnad

Synonyms

child custody, right of child custody, right of custody of children

Broader terms

family law