civil union

civil union

регистрирано партньорство registrované partnerství registreret partnerskab eingetragene Partnerschaft αστική ένωση unión civil tsiviilpartnerlus rekisteröity parisuhde union civile union civile registrirana zajednica regisztrált élettársi jogviszony unione civile civilinė santuoka viendzimuma laulības civil union geregistreerd samenwonen związek partnerski união civil concubinaj oficial občiansky zväzok registrirana skupnost регистрована заједница registrerat partnerskap

Synonyms

civil solidarity pact

Broader terms

family law